Haftaiçi Hergün 17:00 - 19:00

HARMONİK SAATLER

HARMONİK SAATLER PROGRAMI HAFTA İÇİ HERGÜN

10:00-17:00-21:00 SAATLERİNDE KENT RADYO 98.5 FREKANSINDA

Bir Radyo Efsanesi ! TÜRKÜ DURAĞI İSİMLİ PROGRAMI UZUN YILLAR SUNDUKTAN SONRA HARMONİK SAATLER PROGRAMI İLE DEVAM ETMEKTEDİR.

Kendine özgün tarzı ile uzun yıllardır mikrofonda olan DERSAH NAR, Bilişim Sistemleri Uzmanı olarak Fatih Üniversitesi yazılım uzmanlığı eğitiminin yanında, mobil uygulama geliştirici, görsel ve mantıksal programlamlama eğitimi, diksiyon sunuculuk eğitimi, farklı dillerde programlama eğitimi almıştır (Asp.net – C# – C++ – .NET-PHP) uzun yıllardır bir çok kurum için otomasyon sistemleri geliştirmiştir.

Veritabanı sistemleri geliştiren Derşah NAR, TSE tarafından yazılım alanında kalite belgesini almaya hak kazanmış ve akreditasyonunu yaptırmıştır.  Grafik tasarım ve teknik analiz eğitimi almış, bir çok görsel uygulama hazırlamıştır ve tasarımlarını binlerce insan kullanmıştır.

Müzik hayatına Adana’da bir ses kayıt stüdyosunda başlamış ve tanınan bir çok sanatçının albüm çalışmalarını yapmıştır. Mersin’de ilk yayın aldığı radyonun ardından kent radyoyu tercih etmiş ve 8 yıla yakın bir süredir müzik programlarının yanı sıra siyasi yorumlar yapar ve kentin önde gelen isimlerini kent radyoda konuşturup Mersin’in sorunları hakkında çözüm önerileri sunmalarında yardımcı olmaktadır.

Okuduğu şiirleri, söylediği sözlerle Mersin’in en çok dinleyici kitlesi olan programları ile herkesin ilgi ile takip ettiği bir programcı haline dönüşmüştür.

2023 Yılında Kent Radyo yönetim kurulu başkanı Mahmut POLAT tarafından Kent Radyo Genel Müdürü olarak atanmıştır ve halen görevini devam ettirmektedir.

BİZDEN HABERLER

TÜMÜ
Bize Yazın
Yardıma İhtiyacınız mı? Var
Merhaba👋
Size Nasıl Yarcımcı Olabiliriz?