Kent Radyo Yönetimi, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy’u Ziyaret Etti

Kent Radyo Yönetimi, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy’u Ziyaret Etti
  • 0
  • 1
  • 28 Kasım 2023
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...
  • +
  • -

Kent Radyo’nun temsilcileri, Mersin İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ercan Atasoy’u makamında ziyaret etti. Tuğgeneral Atasoy, 2023 yılında Cumhurbaşkanlığı’nın 2023/389 Sayılı Kararnamesi ile Tuğgeneralliğe terfi ettikten sonra 2023/390 sayılı Kararname ile Mersin İl Jandarma Komutanı olarak atanmıştı.

Tuğgeneral Ercan Atasoy, kısa sürede Mersin genelinde gerçekleştirdiği başarılı faaliyetlerle dikkat çekti. Göreve geldiği günden itibaren suçla etkin bir mücadele sergileyerek Mersin’in huzurunu artırmaya yönelik kararlı bir duruş sergiledi. Atasoy, yaptığı açıklamada, “Mersin’in güvenliği ve huzuru için var gücümüzle çalışıyoruz. Bu sorumluluğun bilincindeyiz ve çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Kent Radyo yönetim kurulu başkanı Mahmut POLAT ve Kent Radyo genel müdürü Derşah NAR, gerçekleştirdikleri ziyarette Tuğgeneral Atasoy’un başarı dolu çalışmalarını takdirle karşıladılar. Tuğgeneral Atasoy’a başarılar dileyen yöneticiler, yerel basının etkisinin büyük olduğunu belirterek, birlikte daha etkili çalışmalar yapma konusundaki isteklerini iletti.
Tuğgeneral Ercan Atasoy ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yerel medyanın toplumla daha yakın bir iletişim kurmalarına katkı sağladığını ifade etti. Ayrıca, Kent Radyo’nun bu anlamda önemli bir rol üstlendiğini düşündüğünü dile getirerek, başarılar diledi.

Bu buluşma, Mersin’in güvenliği ve toplumsal huzurunun sağlanması adına basının katkısı, güçbirliği ve işbirliği mesajlarıyla sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bize Yazın
Yardıma İhtiyacınız mı? Var
Merhaba👋
Size Nasıl Yarcımcı Olabiliriz?